Unforgettable: Zapisane w pamięci: Powrót (18)

(Unforgettable: The Comeback)

serial kryminalny USA 2012  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci badają sprawę morderstwa tenisistki. Podejrzewają jej byłego chłopaka, bowiem dziewczyna mogła zaszkodzić jego karierze politycznej. Carrie odkrywa nowe fakty na temat Freda.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Nowy Jork. Była policjantka Carrie Wells (Poppy Montgomery) z powodu pewnej specyficznej choroby ma fenomenalną pamięć. Wykorzystuje tę umiejętność, rozwiązując różne zagadki kryminalne. W pierwszym odcinku kobieta spotyka Ala Burnsa (Dylan Walsh), dawnego kolegę detektywa, z którym była związana. Pomaga mu w schwytaniu sprawcy zbrodni, do której doszło w okolicy, w której mieszka Carrie. Niebawem kobieta zaczyna wspierać funkcjonariuszy wydziału zabójstw policji na nowojorskim Brooklynie, angażując się w kolejne śledztwa. Ma nadzieję, że dzięki temu lepiej pozna sprawę morderstwa z przeszłości, którego nie jest w stanie pamiętać. Ofiarą tej zbrodni padła jej siostra.

W tym odcinku

Policjanci badają okoliczności morderstwa młodej tenisistki. Podejrzewają, że w sprawę jest zamieszany jej były chłopak. Sportsmenka posiadała informacje, które mogły poważnie zaszkodzić jego ambicjom politycznym. Tymczasem Carrie odkrywa nowe fakty na temat Freda. W przeszłości zadzwonił on do niej z wiadomością, że planuje zbrodnię. Wychodzi na jaw, że obecnie jest on prawnikiem i posługuje się nazwiskiem James Morgan. Mężczyzna deklaruje swoją pomoc w sprawie śmierci tenisistki. Twierdzi również, że wie coś na temat śmierci siostry Carrie. Niebawem policjantka uświadamia sobie, że Morgan nią manipuluje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...