Przyjaciółki | sezon 21 odc. 251

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta stara się odzyskać psa. Zamierza walczyć o czworonoga w sądzie z jego obecnym właścicielem. Patrycja nadal nie jest w stanie przyznać się przyjaciółkom i Wiktorowi do problemów z odżywianiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne spotkania z czterema przyjaciółkami, które mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer), Zuza (Anita Sokołowska) i Marta przeżyją wiele zawirowań życiowych, które trudno sobie wyobrazić.

W tym odcinku

Marysia zazdrości Nisie, że Łukasz zabrał ją na zakupy. Inga stara się ją udobruchać. Później sama próbuje spędzić wieczór z ukochanym, ale uniemożliwiają jej to Andrzej i Robert. Po ich niezapowiedzianej wizycie Inga zaczyna się domyślać, co dzieje się z Patrycją. Marta stara się odzyskać swojego psa, Brunona. Inga i Anka próbują jej w tym pomóc. Marta kłóci się z Karoliną. Ma dość tego, że kobieta myśli wyłącznie o sobie. Marta postanawia walczyć o Bruna w sądzie z jego obecnym właścicielem. Patrycja nadal nie jest w stanie przyznać się przyjaciółkom i Wiktorowi do swoich problemów z odżywianiem. Mężczyzna coś podejrzewa i próbuje namówić ją, by o tym porozmawiali, jednak bezskutecznie. Anka wierzy, że uda się jej coś zdziałać w sprawie mobbingu w telewizji, bo kilka osób ze stacji odezwało się do niej w sprawie Jędrzeja. Niestety, kobiety boją się zeznawać przeciwko prześladowcy, obawiają się utraty pracy. Anka jednak nie traci nadziei, że uda jej się postawić na swoim.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...