Gliniarze: Pechowe życie (751)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Detektywi jadą do zgromadzenia, w którym zakonnice znalazły niemowlę. Wkrótce detektywi docierają do klubu, w którym pracowała matka dziecka. Okazuje się, że miała konflikt z dawnymi szefami.

Oglądaj w telewizji

Pon 10.06 11:40
Polsatlogo

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

Detektywi jadą do zgromadzenia, w którym zakonnice znalazły niemowlę. Matka dziecka prosi w liście, który zostawiła w rzeczach podrzutka, by nie zawiadamiać policji. W trakcie poszukiwań detektywi docierają do klubu nocnego, w którym pracowała kobieta. Okazuje się, że popadła w konflikt z dawnymi szefami. Nadal jednak nie można ustalić, dlaczego porzuciła niemowlę. Do Polski przyjeżdża na kilka dni przyjaciółka Natalii, Edyta. Pierwsza z nich zwierza się koleżance z problemów, jakie ma z Kubą, oraz z wątpliwości dotyczących planowanej adopcji Filipa.

Występują

Zobacz także

Ładuję...