Gliniarze: To tylko biznes (1034)
W skrócie
Dochodzi do spotkania kobiety z szantażystą, który przemocą wymusza na niej zapłatę dużej ilości pieniędzy. Wkrótce poszkodowana zostaje znaleziona martwa. W tle sprawy są kompromitujące materiały.
Oglądaj w telewizji

Opis
Detektywi z Centralnego Biura Policji prowadzą kolejne trudne śledztwa. Mierzą się w nich zarówno z bezwzględnymi zbrodniarzami, jak i błyskotliwymi oszustami. Na dodatek Adam (Aleksander Mackiewicz), Olga (Natalia Brudniak), Natalia (Ewelina Ruckgaber), Kuba (Piotr Mróz), Olgierd (Arkadiusz Krygier) i Krystian (Tomasz Skrzypniak) wiecznie działają pod presją czasu. W swojej pracy detektywi często nie mogą się obejść bez pomocy informatorów. Kolejne odcinki nierzadko ukazują także ich prywatne perypetie.
W tym odcinku
Dochodzi do spotkania młodej kobiety z mężczyzną, który szantażem i przemocą wymusza na niej zapłatę dużej ilości pieniędzy. Wkrótce poszkodowana zostaje znaleziona martwa. Śledztwo prowadzone przez Olgierda i Krystiana wykazuje, że w tle sprawy są kompromitujące zdjęcia i nagranie, na którym widać, jak kobieta zdradza męża. Detektywi wpadają na trop szajki profesjonalnych szantażystów. Okazuje się, że badana przez nich sprawa to tylko wierzchołek góry lodowej.
Występują




















