Gliniarze: Lepsze jutro (750)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Majka spotyka w parku pobitą i zgwałconą nielegalną imigrantkę. Detektywi namierzają miejsce, w którym kobieta była więziona. Trafiają na trop niebezpiecznego gangu zajmującego się handlem ludźmi.

Oglądaj w telewizji

Śr 5.06 11:40
Polsatlogo

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

Majka, biegając po parku, spotyka pobitą i zgwałconą nielegalną imigrantkę. Detektywi namierzają miejsce, w którym kobieta była więziona. Trafiają na trop niebezpiecznego gangu, zajmującego się handlem ludźmi. W skomplikowanym śledztwie pomaga Interpol. Relacje między detektywami nadal są bardzo napięte. Dominika stara się pomóc Olgierdowi odzyskać pewność siebie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...