Lombard. Życie pod zastaw 12 (629)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Pranksterzy Miron, Kacper i Teo nagrywają filmiki, w których nabierają przypadkowe osoby, a następnie umieszczają nagrania w internecie. Lolek jest zaskoczony, gdy w lombardzie zjawia się Cinek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich pracownicy, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas), mają często do czynienia z niezwykłymi klientami. Każdy z nich ma swoją historię do opowiedzenia. Ich losy bawią, inspirują, wzruszają, a czasami są przerażające. Pracownicy lombardu poznają je i często starają się pomóc nieznajomym, ale w życiu prywatnym również zmagają się z różnymi problemami. Na Cichą nierzadko zaglądają stali klienci: Hofer (Rafał Cieluch), Boguś (Bogdan Kalus) i Zefel (Krzysztof Hanke). W poszukiwaniu szybkich pieniędzy ludzie przynoszą na sprzedaż lub zastaw rozmaite przedmioty: nadmuchiwany leżak dla dzieci, pająka w ramce, radiostację, termofor, telegraf czy klapki do akupunktury. Czasami do lombardu zaglądają znane osoby. Ich obecność zazwyczaj wprowadza wiele zamieszania.

W tym odcinku

Pranksterzy Miron, Kacper i Teo nagrywają filmiki, w których nabierają przypadkowe osoby, a następnie umieszczają nagrania w internecie. Jeden z dowcipów polega na sprawdzeniu reakcji na przeciąganie po parkowej ścieżce pluszowego kota. Innym razem wymyślają bardziej spektakularny żart. Jego ofiarą pada Roman. Wkrótce do głowy przychodzi im coś szalonego. Lolek nie kryje zaskoczenia, gdy w lombardzie pojawia się Cinek. Także po powrocie do domu czeka go niemała niespodzianka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...