Gliniarze: Naga prawda (746)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W podwarszawskiej miejscowości nastolatek znajduje swoich rodziców ciężko rannych. Okoliczności zdarzenia wskazują na mafijną egzekucję. Ojcu poszkodowanego zależy na tym, by prawda nie wyszła na jaw.

Oglądaj w telewizji

Śr 29.05 11:40
Polsatlogo

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

W podwarszawskiej miejscowości dochodzi do tragedii. Nastolatek znajduje swoich rodziców ciężko rannych. Okoliczności zdarzenia wskazują na to, że para mogła ulec mafijnej egzekucji. Przypuszczenia te potwierdzają zebrane przez detektywów dowody. Ojcu poszkodowanego bardzo jednak zależy na tym, by prawda nie wyszła na jaw. W trakcie wspólnej akcji KGP i CBP przeciwko przemytnikom broni, w której udział biorą Adam Król i Agnieszka Walczak, dochodzi do strzelaniny. Kobieta zostaje ciężko ranna, a winą za to zdarzenie skorumpowani oficerowie KGP próbują obarczyć Ewę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...