Lombard. Życie pod zastaw 12 (627)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Edzia uprzykrza życie Laurze, z którą spotyka się jej syn Natan. Chce rozdzielić młodych za wszelką cenę. Tanek dobrze spisuje się w lombardzie, jest jednak zbyt bezpośredni wobec klientów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich pracownicy, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas), mają często do czynienia z niezwykłymi klientami. Każdy z nich ma swoją historię do opowiedzenia. Ich losy bawią, inspirują, wzruszają, a czasami są przerażające. Pracownicy lombardu poznają je i często starają się pomóc nieznajomym, ale w życiu prywatnym również zmagają się z różnymi problemami. Na Cichą nierzadko zaglądają stali klienci: Hofer (Rafał Cieluch), Boguś (Bogdan Kalus) i Zefel (Krzysztof Hanke). W poszukiwaniu szybkich pieniędzy ludzie przynoszą na sprzedaż lub zastaw rozmaite przedmioty: nadmuchiwany leżak dla dzieci, pająka w ramce, radiostację, termofor, telegraf czy klapki do akupunktury. Czasami do lombardu zaglądają znane osoby. Ich obecność zazwyczaj wprowadza wiele zamieszania.

W tym odcinku

Edzia Drawska, matka Natana, robi, co może, by uprzykrzyć życie dziewczynie syna, Laurze. Para mieszka w domu rodzinnym chłopaka, co sprzyja częstym konfliktom. Edzia krytykuje zachowanie Laury, nie odpowiada jej to, że dziewczyna nie pochodzi z dobrze sytuowanej rodziny. Chce rozłączyć młodych za wszelką cenę. Tanek dobrze spisuje się w lombardzie. Jest tylko nader bezpośredni wobec klientów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...