Gliniarze: Właściciel (760)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

W hotelu zostaje zastrzelony mężczyzna, który przyszedł na schadzkę. Ofiara wielokrotnie miała problemy z prawem. Detektywi szukają osób, z którymi zamordowany mógł wejść w konflikt.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

W hotelu zostaje zastrzelony mężczyzna, który przyszedł tam na schadzkę. Ofiara wielokrotnie miała problemy z prawem. Detektywi szukają osób, z którymi zamordowany mógł wejść w konflikt. W grupie podejrzanych znajduje się kochanka ofiary, która była świadkiem zabójstwa. Natalia i Kuba próbują ustalić jej rolę w sprawie, jednak kobieta znika. Partnerzy ruszają na poszukiwania zaginionej i wypadają w tarapaty. Potrzebują pomocy kolegów po fachu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...