Gliniarze: Skok na kasę (363)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Dwie zamaskowane osoby okradają kantor. Przestępcy wynoszą 150 tysięcy złotych. Pierwszą podejrzaną jest była kasjerka, która została zwolniona w atmosferze skandalu. Kobieta ma jednak alibi.

Oglądaj w telewizji

Pt 31.03 7:00
Polsat Serialelogo

Opis

Dalszy ciąg serialu z gatunku docu-crime opowiadającego o pracy stołecznych policjantów: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Dwóch zamaskowanych bandytów okrada kantor. Przestępcy wynoszą z niego sto pięćdziesiąt tysięcy złotych. Pierwszą podejrzaną jest była kasjerka, która została zwolniona w atmosferze skandalu. Kobieta ma jednak alibi. Policyjnym technikom udaje się wpaść na inny trop. Na zostawionym przez przestępców liście znajdują niepełny odcisk palca. Stróże prawa mają nadzieję, że ten doprowadzi ich do bandytów. Tymczasem Ewelina i Krystian spędzają poranek w nowym domu. Sielankę przerywa niezapowiedziana wizyta rodziców dziewczyny. Krystian nie kryje niezadowolenia. Między partnerami wybucha kłótnia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...