Gliniarze: Dama Kier (716)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

W podwarszawskiej miejscowości zostaje zamordowana nastolatka. Ofiara pochodziła z patologicznej rodziny i nie stroniła od narkotyków. Śledczy Ewa i Adam poznają jej wstrząsającą historię.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

W podwarszawskiej miejscowości zostaje zamordowana nastolatka. Okazuje się, że dziewczyna pochodziła z patologicznej rodziny i nie stroniła od narkotyków. Aby rozwiązać zagadkę jej śmierci, Adam i Ewa będą musieli poznać wstrząsającą historię życia ofiary. W trakcie śledztwa zyskują nieoczekiwanego sojusznika. Adam i Żaneta naciskają na Ewę w sprawie Foksa, gangstera, który zabił brata Ewy. Okazuje się, że mężczyznę da się namierzyć, jest to jednak bardzo niebezpieczne.

Występują

Zobacz także

Ładuję...