Gliniarze: Wielki Wyścig (415)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przed gonitwą zamaskowany sprawca próbuje zabić faworyta wyścigu. Policjantki postanawiają przyjrzeć się jego rywalowi. Odkrywają, że również właściciel stadniny miał motyw, by źle życzyć dżokejowi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne przygody policjantów z Wrocławia: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Tuż przed długo wyczekiwaną gonitwą zamaskowany sprawca próbuje zabić dżokeja. Ponieważ mężczyzna był faworytem wyścigu, Agnieszka i Maja postanawiają przyjrzeć się konkurentowi ofiary. Sprawa komplikuje się, gdy policjantki odkrywają, że także właściciel stadniny miał motyw, żeby źle życzyć dżokejowi. Niebawem stróże prawa docierają do podejrzanych przelewów, które wpływały na konto potencjalnej ofiary oraz kilku jego kolegów po fachu. To odkrycie kieruje śledztwo na zupełnie inny trop. Tymczasem Agnieszka i Marcin prowadzą własne dochodzenie. Jego celem jest oczyszczenie Adama z ciążących na nim zarzutów. Nieoczekiwanym sprzymierzeńcem okazuje się ojciec Agnieszki, Ryszard.

Występują

Zobacz także

Ładuję...