Gliniarze: Granica (709)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Gminny radny zostaje pobity. W jego domu funkcjonariusze znajdują biżuterię z arabskimi napisami i gotówkę. Trafiają na trop grupy, która zajmuje się nielegalnym transportem emigrantów.

Oglądaj w telewizji

Czw 30.03 21:00
Polsat 2logo

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

Gminny radny zostaje napadnięty i pobity. Detektywi ustalają, że jest on skonfliktowany z opozycją. Dochodzi do przeszukania domu ofiary. Agenci CBP znajdują biżuterię z arabskimi napisami i sporą kwotę zgromadzoną w dolarach. Następnie odkrywają, że mężczyzna często podróżował do Niemiec i pod granicę z Białorusią. Funkcjonariusze trafiają również na trop grupy, która zajmuje się nielegalnym transportem emigrantów. W tym samym czasie Beata przekonuje policjantów, że Agata nigdy na nich nie doniosła. Nowa członkini zespołu oferuje nawet pomoc przy śledztwie w sprawie zabójstwa nastolatki, w które wplątany jest Robert Szwarc.

Występują

Zobacz także

Ładuję...