Nasz nowy dom (270)

reality show Polska 2022  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Pani Wiera mieszka w Hajnówce wraz z 32-letnim chorym na zespół Downa synem Piotrem. Przez całe życie niosła pomoc innym, była instrumentariuszką na bloku operacyjnym. Dziś sama potrzebuje wsparcia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dwanaście kolejnych niezwykłych historii i zdumiewających metamorfoz. Jesienią ekipa programu przemierzy setki kilometrów, by dotrzeć do nowych bohaterów. Pojawią się m.in. w Drochlinie, Ostródzie i w Hajnówce.

Pani Wiera mieszka w Hajnówce wraz z 32-letnim chorym na zespół Downa synem Piotrem. Przez całe życie niosła pomoc innym, była instrumentariuszką na bloku operacyjnym i pracowała z nieuleczalnie chorymi. Dziś próbuje się utrzymać ze skromnej emerytury i świadczeń na syna. Po śmierci męża wykupiła mieszkanie w starym budynku szeregowym. Marzyła, że przed śmiercią zapewni tam Piotrowi bezpieczny azyl. Niestety wynajęta przez nią ekipa remontowa porzuciła roboty w połowie, twierdząc, że tylko na tyle wystarczyło przekazane im wynagrodzenie. Pani Wiera i syn mieszkają teraz w pomieszczeniu udostępnionym przez sąsiada. Na szczęście znaleźli się ludzie o dobrych sercach, którzy zgłosili ich do programu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...