Gliniarze: Wszystko na jedną kartę (728)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Młoda kobieta została pobita i zgwałcona. Zeznaje, że była z mężem na imprezie, ale nie niewiele pamięta. Zależy jej, aby policjanci znaleźli mężczyznę, ponieważ obawia się o jego bezpieczeństwo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

W jednej z podwarszawskich miejscowości tuż nad ranem znaleziono młodą kobietę. Wykonane badania oraz obdukcja ujawniają, że została ona pobita i zgwałcona. W trakcie przesłuchania poszkodowana zeznaje, że była z mężem na imprezie, ale nie niewiele z tego pamięta. Zależy jej, aby policjanci znaleźli mężczyznę, ponieważ obawia się o jego bezpieczeństwo. Podczas dochodzenia detektywi znajdują ciało młodego dilera. Podejrzanym staje się mąż ofiary. Żeby odkryć całą prawdę o zajściu, funkcjonariusze muszą go odnaleźć. Adam umawia się z Agnieszką Walczak. Zwraca się do niej z prośbą, aby pomogła mu w zdobyciu informacji na temat Foxa.

Występują

Zobacz także

Ładuję...