Kuchenne rewolucje (6/15)

program rozrywkowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na parterze jednego z wieżowców na warszawskiej Pradze mieści się restauracja Na Okrągło. Prowadzi ją trzech przyjaciół: Tomasz, Łukasz i Michał. Niestety ich klienci nie są zadowoleni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę. Obecnie jej pomoc będzie potrzebna jeszcze bardziej niż dotychczas. Coraz więcej restauracji i barów kończy lub zawiesza bowiem swoją działalność. Ich właściciele próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości, a także innych, niełatwych warunkach pracy.

Na parterze jednego z wieżowców na warszawskiej Pradze mieści się restauracja Na Okrągło. Prowadzi ją trzech przyjaciół: Tomasz, Łukasz i Michał. Tylko ten ostatni ma doświadczenie w gastronomii - przez kilka lat pracował jako kucharz w lokalu z polską oraz włoską kuchnią. Niezaznajomiony z branżą Łukasz został pizzermanem, a Tomasz przejął kontrolę nad finansami. Początkowo sądzili, że wspólny interes nie może się nie udać, ale rzeczywistość okazała się rozczarowująca. Oferowane przez właścicieli pizze, pasty, burgery czy dania domowe nie przypadły klientom do gustu. Z powodu niskich zarobków panowie oszczędzają na produktach, co ma wpływ na jakość potraw, a to powoduje odpływ gości. Magda Gessler próbuje przerwać to błędne koło.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...