Lombard. Życie pod zastaw 11 (551)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Właściciele zmarłej kotki chcą zapewnić pupilce wystawny pochówek. Zwierzę ma upamiętnić rzeźba. Kawa odrzuca nachalne zaloty gościa lokalu. Kelnerka zostaje zdegradowana. Ma pracować na zmywaku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Klienci lombardu jak zawsze wprowadzają do firmy Kazimierza (Zbigniew Buczkowski) i Beaty (Małgorzata Szeptycka) Barskich sporo nowej energii. Ich historie nierzadko są zabawne, romantyczne czy wzruszające, ale zdarzają się także dramatyczne sytuacje. W życiu prywatnym właścicieli lombardu także dużo się dzieje. Przyglądają się zawirowaniom w relacji swojej córki, Marty (Agata Szafrańska), i Lolka (Jerzy Górski). Benia (Rita Weinar), jak zawsze pełna entuzjazmu, wraca do pracy. Roman (Marcin Borchardt) ma na ten temat swoje zdanie. Andżela (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosinski) poznają uroki rodzicielstwa. W życiu Patrycji (Paulina Jeżewska) znów zamiesza Adam (Arkadiusz Tańcula), a zaprzyjaźniony z Kazimierzem policjant i zarazem mąż Beni, Beton (Dominik Dąbrowski), jak zawsze będzie miał ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Umiera Milejdi, ukochana kotka państwa Goździkowskich. Załamani właściciele chcą zapewnić pupilce wystawny pochówek. Maria Goździkowska orientuje się, że jej sąsiadka również niedawno pochowała kota i zorganizowała dla niego wystawny nagrobek. Nie zamierza pozwolić na to, by pomnik zwierzęcia sąsiadki przyćmił ten, który ona zamierza postawić Milejdi. Postanawia upamiętnić kotkę rzeźbą wykonaną przez prawdziwego artystę. Kawa jest rozczarowana niskimi napiwkami, które dostaje jako kelnerka w barze. Pewnego wieczoru odrzuca nachalne zaloty gościa lokalu, wylewając mu piwo na głowę. Przełożony po prawdzie wyrzuca klienta z baru, ale Kawa zostaje zdegradowana i od teraz ma pracować na zmywaku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...