Lombard. Życie pod zastaw 11 (568)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W lombardzie zjawia się kurier Adam. Chłopak wpada w tarapaty, gdy zawartość jednej z przewożonych paczek zaczyna przeciekać. W sprawę zostaje zaangażowana policja. Justyna zrywa z Długim.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Klienci lombardu jak zawsze wprowadzają do firmy Kazimierza (Zbigniew Buczkowski) i Beaty (Małgorzata Szeptycka) Barskich sporo nowej energii. Ich historie nierzadko są zabawne, romantyczne czy wzruszające, ale zdarzają się także dramatyczne sytuacje. W życiu prywatnym właścicieli lombardu także dużo się dzieje. Przyglądają się zawirowaniom w relacji swojej córki, Marty (Agata Szafrańska), i Lolka (Jerzy Górski). Benia (Rita Weinar), jak zawsze pełna entuzjazmu, wraca do pracy. Roman (Marcin Borchardt) ma na ten temat swoje zdanie. Andżela (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosinski) poznają uroki rodzicielstwa. W życiu Patrycji (Paulina Jeżewska) znów zamiesza Adam (Arkadiusz Tańcula), a zaprzyjaźniony z Kazimierzem policjant i zarazem mąż Beni, Beton (Dominik Dąbrowski), jak zawsze będzie miał ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Kazimierz traci cierpliwość do firm kurierskich świadczących usługi lombardowi. Postanawia współpracować tylko z jedną. Nazajutrz po podpisaniu umowy w lombardzie zjawia się kurier Adam. Chłopak wpada w tarapaty, gdy zawartość jednej z przewożonych paczek zaczyna przeciekać. W sprawę zostaje zaangażowana policja. Justyna zrywa z Długim. Dochodzi do wniosku, że żaden z mężczyzn, z którymi dotychczas się spotykała, nie nadaje się do budowania poważnych relacji. Roman stara się podnieść ją na duchu. Lolek uzmysławia mu, że kobieta jest nim coraz bardziej zainteresowana.

Występują

Zobacz także

Ładuję...