Lombard. Życie pod zastaw 11 (547)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Masażysta Kamil jest podrywany przez jedną z klientek, Honoratę. Stanowczo odrzuca jej zaloty. Rozżalona kobieta w ramach odwetu zgłasza na policję, że ukradł on jej biżuterię. Kamil traci klientki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Klienci lombardu jak zawsze wprowadzają do firmy Kazimierza (Zbigniew Buczkowski) i Beaty (Małgorzata Szeptycka) Barskich sporo nowej energii. Ich historie nierzadko są zabawne, romantyczne czy wzruszające, ale zdarzają się także dramatyczne sytuacje. W życiu prywatnym właścicieli lombardu także dużo się dzieje. Przyglądają się zawirowaniom w relacji swojej córki, Marty (Agata Szafrańska), i Lolka (Jerzy Górski). Benia (Rita Weinar), jak zawsze pełna entuzjazmu, wraca do pracy. Roman (Marcin Borchardt) ma na ten temat swoje zdanie. Andżela (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosinski) poznają uroki rodzicielstwa. W życiu Patrycji (Paulina Jeżewska) znów zamiesza Adam (Arkadiusz Tańcula), a zaprzyjaźniony z Kazimierzem policjant i zarazem mąż Beni, Beton (Dominik Dąbrowski), jak zawsze będzie miał ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Przystojny masażysta Kamil Gryfko jest podrywany przez jedną z klientek, Honoratę. Stanowczo jednak odrzuca jej zaloty. Rozżalona kobieta w ramach odwetu zgłasza na policję, że ukradł on jej biżuterię. Kamil traci kolejne klientki, a nawet narzeczoną. Pracownicy lombardu angażują się w sprawę i odkrywają, że nie tylko on padł ofiarą mściwych działań Honoraty. Z innego powodu zniszczyła ona życie także niejakiemu Szymonowi. Rolecki przynosi do lombardu różowy kask motorowy, który znalazł przy drodze. Lolek odkrywa, że jest on podpisany. Trop prowadzi do warsztatu. Karol przygotowuje się również do rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko dyrektora muzeum. Sylwia chce mu jakoś pomóc. By jakoś jej za to podziękować, Lolek zaprasza ją na kolację.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...