Lombard. Życie pod zastaw 11 (540)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marwin i Rita tkwią w toksycznym małżeństwie. Każdego dnia dochodzi między nimi do awantur. W końcu kobieta znika bez śladu. Jej ojciec Miron jest przekonany, że za zniknięcie córki odpowiada Marwin.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Klienci lombardu jak zawsze wprowadzają do firmy Kazimierza (Zbigniew Buczkowski) i Beaty (Małgorzata Szeptycka) Barskich sporo nowej energii. Ich historie nierzadko są zabawne, romantyczne czy wzruszające, ale zdarzają się także dramatyczne sytuacje. W życiu prywatnym właścicieli lombardu także dużo się dzieje. Przyglądają się zawirowaniom w relacji swojej córki, Marty (Agata Szafrańska), i Lolka (Jerzy Górski). Benia (Rita Weinar), jak zawsze pełna entuzjazmu, wraca do pracy. Roman (Marcin Borchardt) ma na ten temat swoje zdanie. Andżela (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosinski) poznają uroki rodzicielstwa. W życiu Patrycji (Paulina Jeżewska) znów zamiesza Adam (Arkadiusz Tańcula), a zaprzyjaźniony z Kazimierzem policjant i zarazem mąż Beni, Beton (Dominik Dąbrowski), jak zawsze będzie miał ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Marwin i Rita tkwią w toksycznym małżeństwie. Każdego dnia dochodzi między nimi do awantur. Małżonkowie nie stronią również od przemocy słownej. W końcu Rita znika bez śladu po kolejnej kłótni. Jej ojciec Miron jest przekonany, że za zniknięcie córki odpowiada Marwin. Obawia się, że Ricie stało się coś złego.

Występują

Zobacz także

Ładuję...