Policjantki i Policjanci (344)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Julia jedzie na patrol z Białachem. Sprawa dotyczy próby samobójczej pewnej dziewczyny. Powodem jej czynu jest filmik zamieszczony w internecie. Ktoś nakręcił z ukrycia, jak się rozbiera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami.

W tym odcinku

Podczas odprawy okazuje się, że policjantów czeka ogromna niespodzianka. Swój finał znalazła wreszcie sprawa Zapały. Julia przyszła spóźniona i nie może pogodzić się z tym, że rozmowa ją ominęła. Później jedzie na patrol z Białachem. Sprawa dotyczy próby samobójczej nastolatki. Z rozmowy z matką wynika, że powodem jej targnięcia się na swoje życie jest filmik zamieszczony w internecie. Ktoś nakręcił z ukrycia, jak się rozbiera. Matka dziewczyny ma pewne podejrzenia co do tożsamości sprawcy. Mazurek i Białach badają też sprawę włamania, które zgłosił sąsiad ofiary przestępstwa. Zastają zdewastowane pomieszczenie i ślady krwi na podłodze. Policjanci przesłuchują potencjalnych świadków, w tym czasie dyżurny sąsiad zatrzymuje złodzieja. Po powrocie Julię czeka niespodzianka. Jednak jej entuzjazm nie podoba się wszystkim.

Występują

Zobacz także

Ładuję...