Policjantki i Policjanci (738)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Pewna kobieta twierdzi, że ktoś jej grozi. Znalazła na wycieraczce list z pogróżkami i obawia się, że jest w niebezpieczeństwie. Natalia i Wojtek jadą do jej mieszkania i rozmawiają z sąsiadami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Pewna kobieta twierdzi, że ktoś jej grozi. Znalazła na wycieraczce dziwny list i obawia się, że jest w niebezpieczeństwie. Natalia oraz Wojtek jadą do jej mieszkania i rozmawiają z sąsiadami. Wkrótce ktoś atakuje kobietę. Okazuje się, że ze sprawą ma związek jej praca w szpitalu na oddziale zakaźnym. Tymczasem Zapała rozmawia z żoną klienta, który zlecił sprawdzenie jej wierności. Kobieta twierdzi, że jej ukochany kłamał. Krzysiek wpada na pomysł, jak się przekonać się o tym, czy mężczyzna udawał i zmanipulował pracowników agencji detektywistycznej. Matylda namawia Natalię, żeby umówiła się z Arkiem na randkę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...