Policjantki i Policjanci (340)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Wciąż nie udało się ustalić losów Zapały. Jaskowska martwi się o kolegę. Mazurek jedzie na patrol z Jóźwiakiem. Pierwsze zgłoszenie pochodzi od świadka włamania. Kolejne dotyczy zaginięcia dziecka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami.

W tym odcinku

Podczas odprawy Jaskowska nie potrafi ukryć zatroskania losami Zapały. Wciąż nie udało się ustalić, co go spotkało. Mazurek jedzie na patrol z Jóźwiakiem. Julia i Borys szybko łapią dobry kontakt. Pierwsze zgłoszenie pochodzi od świadka włamania. Patrol zatrzymuje złodzieja na miejscu zdarzenia. Policjanci sprawdzają jego mieszkanie, które okazuje się składem skradzionych przedmiotów. Przestępca trafił tam jednak przez przypadek, a ustalenie tożsamości prawdziwego włamywacza jest znacznie trudniejsze. Tego samego dnia patrol otrzymuje zgłoszenie o zaginięciu dziecka w parku. Matka nie może znaleźć córeczki od dłuższego czasu. Julia i Borys liczą, że zniknięcie dziecka nie ma nic wspólnego z niedawnym wyjściem na wolność miejscowego pedofila. Na komendzie zjawia się elegancko ubrany Mariusz. Pokazuje Juliuszowi pierścionek zaręczynowy, który chce ofiarować Zosi. Jednak Juliusz sprawi, że sprawa oświadczyn nieco się skomplikuje.

Występują

Zobacz także

Ładuję...