Policjantki i Policjanci (333)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Opiekunka zgłasza, że chłopiec, którym się zajmuje, jest zaniedbywany przez samotnie wychowującą go matkę. Tymczasem na komendzie zjawia się para, która zgłasza porwanie swojego dziecka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami.

W tym odcinku

Na posterunek trafia kobieta wraz z małym dzieckiem. Okazuje się, jest ona opiekunką malca i przyszła zgłosić, że chłopiec jest zaniedbywany przez samotnie wychowującą go matkę. Dziecko rzeczywiście jest wychudzone i zastraszone, a do tego ma na ciele widoczne siniaki. Zapała i Mazurek próbują skontaktować się z matką chłopca, ale jej telefon milczy. Zgodnie z procedurami dziecko musi zostać odwiezione do pogotowia opiekuńczego. Dla Krzyśka, który wychował się w domu dziecka, wizyta w takim miejscu to powrót niezbyt przyjemnych wspomnień i emocji. Wszystko jeszcze bardziej się komplikuje, gdy na komendzie zjawia się para, która zgłasza porwanie chłopca, a opiekunka wraz z dzieckiem znika. Tymczasem pojawia się kolejny problem do rozwiązania - na jednym z osiedli ktoś maluje sprayem samochody zaparkowane w niedozwolonych miejscach. Na początku policjanci podejrzewają młodzież, która ma swój klub w osiedlowej piwnicy. Jednak szybko się przekonują, jak bardzo mogą mylić pozory.

Występują

Zobacz także

Ładuję...