Nasz nowy dom (251)

reality show Polska 2021  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Pani Justyna samotnie wychowuje syna. Jej niewielki dom jest w kiepskim stanie i wymaga remontu. Wciąż nie ma w nim kuchni ani łazienki. Kobieta i jej dziecko mieszkają w altanie w ogródku działkowym.

Oglądaj w telewizji

Czw 25.07 12:30
Polsat 2logo

Opis

Twórcy programu ruszają w Polskę, by zmienić na lepsze życie kolejnych rodzin, które w wyniku fatalnego splotu okoliczności znalazły się w trudnych warunkach mieszkaniowych. Na realizację każdego kolejnego projektu mają tylko 5 dni. Prace remontowe wykonują ekipy pod kierunkiem Artura Witkowskiego, Wiesława Nowobilskiego i Przemysława Oślaka. Projekty budynków tworzy czwórka architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz, Wojciech Strzelczyk i Marta Kołdej.

Pani Justyna samotnie wychowuje syna. Za pieniądze, które otrzymała po rozwodzie, kupiła mały domek. Budynek jest jednak w kiepskim stanie. Świeci pustkami, w oknach widnieją brzydkie kraty, a na posesji tkwi ogromny słup energetyczny. Pani Justyna zamierzała wyremontować budynek, przeszkodziły jej jednak problemy zdrowotne. W jej domku wciąż nie ma kuchni ani łazienki, a mama i synek mieszkają w altanie w ogródku działkowym. Remontem zajmie się ekipa Artura Witkowskiego, Martyna Kupczyk zaś poszuka zaś sposobu, by zamaskować słup.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...