Nasz nowy dom (245)

reality show Polska 2021  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Państwo Wioletta i Rafał zajmują z synami niewielką kawalerkę. Kupili zrujnowane mieszkanie w tym samym budynku. Na remont brakuje czasu i pieniędzy. Do akcji wkracza ekipa Katarzyny Dowbor.

Oglądaj w telewizji

Wt 26.09 17:55
Super Polsatlogo
Pon 2.10 19:00
Polsat Cafelogo

Opis

Twórcy programu ruszają w Polskę, by zmienić na lepsze życie kolejnych rodzin, które w wyniku fatalnego splotu okoliczności znalazły się w trudnych warunkach mieszkaniowych. Na realizację każdego kolejnego projektu mają tylko 5 dni. Prace remontowe wykonują ekipy pod kierunkiem Artura Witkowskiego, Wiesława Nowobilskiego i Przemysława Oślaka. Projekty budynków tworzy czwórka architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz, Wojciech Strzelczyk i Marta Kołdej.

Pani Wioletta i pan Rafał wychowują dwóch synów. Starszy z nich wymaga całodobowej opieki. Niecałe dwa lata temu na świat przyszedł Ignaś, który jest zdrowy. Rodzina gnieździ się w niewielkiej kawalerce, która nie jest przystosowana do potrzeb Tymka. Małżonkowie jakiś czas temu kupili zrujnowane mieszkanie w tym samym budynku. Pan Rafał remontuje je w wolnym czasie, którego jednak zawsze mu brakuje. Problemem są także pieniądze. Do akcji wkraczają Katarzyna Dowbor, Martyna Kupczyk i Przemek Oślak z ekipą budowlaną.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...