Nasz nowy dom (313)

reality show Polska 2024  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Pandemia zmusiła Paulinę i jej męża do zamknięcia hostelu, który prowadzili w Gruzji. Parze nie powiodło się też w Polsce. Obecnie kobieta zajmuje z córką nieremontowane mieszkanie po babci.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elżbieta Romanowska i członkowie jej ekipy spełniają marzenia kolejnych rodzin o życiu w bezpiecznych i przytulnych domach. Tym razem oprócz spektakularnych remontów, które zapewnią bohaterom godne warunki do życia, twórcy programu skupiają się także na ułatwieniu dorosłym powrotu na ścieżkę zawodową oraz wsparciu edukacji najmłodszych i rozwijaniu ich pasji, które mogą zmienić ich perspektywę na dalsze życie. W nowym sezonie z remontami zmierzą się architekci: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz, oraz kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski.

Pandemia zmusiła Paulinę i jej męża do zamknięcia hostelu, który prowadzili w Gruzji. Parze nie powiodło się także w Polsce. Po tym jak mężczyzna nie mógł znaleźć pracy, popadł w depresję. Doszło do rozwodu, a mąż Pauliny wrócił do ojczystego kraju. Obecnie kobieta mieszka z dwu i pół letnią córką Marysią w odziedziczonym po babci malutkim mieszkaniu na warszawskim Bródnie. Dzielnie próbuje pogodzić samotne macierzyństwo z pracą, choć z niewielkiej pensji bardzo ciężko jest się jej utrzymać. Marzy jednak o tym, aby dziewczynka miała dobre warunki do życia, a ich lokum nie było od 20 lat remontowane. Z pomocą Paulinie przychodzi Elżbieta Romanowska.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...