Nasz nowy dom (244)

reality show Polska 2021  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Samotna Maria mieszka z dziećmi w Trzcińcu. Nie jest w stanie wyremontować zrujnowanego domu. W budynku brakuje łazienki i toalety, a przez dziurawe drewniane ściany do środka wdziera się zimno.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Twórcy programu ruszają w Polskę, by zmienić na lepsze życie kolejnych rodzin, które w wyniku fatalnego splotu okoliczności znalazły się w trudnych warunkach mieszkaniowych. Na realizację każdego kolejnego projektu mają tylko 5 dni. Prace remontowe wykonują ekipy pod kierunkiem Artura Witkowskiego, Wiesława Nowobilskiego i Przemysława Oślaka. Projekty budynków tworzy czwórka architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz, Wojciech Strzelczyk i Marta Kołdej.

Rozwiedziona Maria mieszka wraz z dwójką swoich dzieci w zrujnowanym domu w Trzcińcu. Były mąż kobiety utonął rok temu na oczach swoich pociech. Rodzeństwo wciąż jeszcze nie doszło do siebie po tej tragedii. Maria pracuje i dba o to, by jej dzieciom niczego nie brakowało, nie jest jednak w stanie zająć się remontem niszczejącego domu. W budynku nie ma łazienki ani toalety, a przez dziurawe drewniane ściany do środka wdziera się zimno. Artur i Wojtek zabiorą się za remont, który nastręczy im sporo trudności.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...