Nasz nowy dom (201)

reality show Polska 2020  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Syn pani Angeliki cierpi na porażenie mózgowe. Ma problemy z oddychaniem i potrzebuje respiratora. Rodzina wynajmuje mieszkanie. Dzieci pragną mieć własne pokoje. Ekipa pomoże im spełnić to marzenie.

Oglądaj w telewizji

Nd 4.06 14:00
Polsat Cafelogo

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Pani Angelika wychowuje czwórkę dzieci. Małżeństwo kobiety rozpadło się, a jej były mąż nie interesuje się swoimi pociechami. Pani Angelice pomaga drugi partner, Piotr, który nie tylko kocha i wspiera ukochaną, lecz także opiekuje się jej dziećmi. Jeden z synów kobiety, Oskar, cierpi na porażenie mózgowe. Ma problemy z oddychaniem i potrzebuje respiratora. Rodzina wynajmuje mieszkanie, nie stać jej jednak na remont należącej do pana Piotra połowy domu. Mężczyzna stara się wykonywać niektóre prace na własną rękę, w czasie wolnym, nie ma go jednak zbyt wiele. Dzieci zaś marzą o własnych pokojach. Ekipa programu pomoże im spełnić to marzenie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...