Nasz nowy dom (197)

reality show Polska 2020  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Marzyciel Kajetan mieszka wraz z matką i babcią w starym, zabytkowym domu. Piec pamięta jeszcze czasy II wojny światowej. Przeraża także grożąca pożarem instalacja elektryczna. Potrzebny jest remont.

Oglądaj w telewizji

Śr 29.05 4:00
Super Polsatlogo
Pt 31.05 18:00
Polsat Cafelogo

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Marzyciel Kajetan mieszka wraz z matką i babcią w starym, zabytkowym domu. Chłopiec uwielbia bawić się wewnątrz. Do tego celu wykorzystuje rozmaite sprzęty. Piec pamięta jeszcze czasy II wojny światowej. Schorowana pani Genowefa nie ma już siły, żeby w nim palić, a także kąpać się w starej, wysokiej wannie. Przeraża także grożąca pożarem instalacja elektryczna. Martyna Kupczyk stara się tak przeprojektować dom, by zachować wszystkie ważne dla chłopca elementy. Dla ekipy budowlanej problemem okazuje się brak drogi dojazdowej do budynku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...