Nasz nowy dom (227)

reality show Polska 2021  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Katarzyna Dowbor udaje się do Kierzkówki niedaleko Lublina. W odziedziczonym domu mieszka pani Sylwia i czworo jej dzieci. W budynku brakuje łazienki, a wszystkie pociechy mieszkają w jednym pokoju.

Oglądaj w telewizji

Pon 29.07 22:00
Polsat Rodzinalogo

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Katarzyna Dowbor udaje się do Kierzkówki, małej wsi niedaleko Lublina. W odziedziczonym po babci domu mieszka pani Sylwia i czworo jej dzieci, które sama wychowuje: Szymon, Kuba, Mateusz oraz Julia. Dziewczynka, która jest najmłodsza,, cierpi na epilepsję. Pani Sylwia stara się samodzielnie remontować stary dom, ale sytuacja finansowa nie pozwala jej zmierzyć się z największym problemem budynku - brakiem łazienki. Najstarsi synowie chcieliby się uczyć, ale nie mają do tego warunków, cała czwórka dzieci mieszka bowiem w jednym pokoju. Architekt Wojciech Strzelczyk staje przed sporym wyzwaniem, bo w niewielkim budynku musi znaleźć miejsce na łazienkę i wygospodarować przestrzeń dla wszystkich domowników.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...