Święty (185)

serial komediowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Januszowi i gospodyni śni się ślub. Po przebudzeniu ich reakcje są jednak zupełnie odmienne. Zakochany Wojtala pomaga Jolancie w sprzątaniu. Niespodziewanie kobieta się od niego odsuwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się z kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Januszowi i gospodyni śni się ślub. Po przebudzeniu ich reakcje są jednak zupełnie odmienne. Zakochany Wojtala pomaga Jolancie w sprzątaniu. Niespodziewanie kobieta się od niego odsuwa. Żbikowski i Kuba spierają się o to, kto powinien przywitać Sandrę, która nazajutrz ma wyjść z aresztu. Sierżant chce zarezerwować stolik w barze, ale rozmyśla się po rozmowie z mamą Czarnej. Posterunkowy szuka wyjątkowego prezentu. Nie zdąża jednak, ponieważ w komisariacie zjawia się Sandra. Ksiądz idzie na wizytę kontrolną do Laury. Narzeka, że działania brata są dla niego utrapieniem. Lekarka wie, jak to rozwiązać. Zaleca duchownemu wyjazd do sanatorium. Kordas oprowadza Julię po przetwórni i opowiada o swojej pracy. Ponieważ dziewczyna nie jest zainteresowana, zaprasza ją na zakupy. W barze Czarna dopytuje Białacha o zaręczyny. Mężczyzna postanawia zaprosić Laurę na obiad. Posiłek w kulminacyjnym momencie zostaje przerwany przez Klub Kawalera.

Występują

Zobacz także

Ładuję...