Tatuśkowie (80)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Władek i Monika kłócą się, czyim prawnikiem będzie Aleks. W końcu adwokat odmawia im obojgu. Nie chce brać udziału w rozpadzie związku przyjaciół. Liliana zapomina o kolacji z Tomaszem i Julką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Władek i Monika kłócą się o to, czyim prawnikiem będzie Aleks. W końcu adwokat odmawia im obojgu. Nie chce brać udziału w rozpadzie związku przyjaciół. Występ Jara kończy się sukcesem i Liliana zapomina o kolacji z Tomaszem i Julką. Za to daje się zaprosić Jarowi na randkę. Tomasz też postanawia gdzieś zabrać dziewczynę. Aleks decyduje się oświadczyć, gdy Maks zaczyna nazywać Elę swoją nową mamusią. Teresa definitywnie kończy sprawę z koszulkami i odpiera ataki Pauliny. Czarek jest pod wrażeniem jej dojrzałości. Karol zmusza Monikę, by złożyła pozew rozwodowy.

Występują

Ładuję...