Furioza (3)

serial sensacyjny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Dzika coraz bardziej boi się o Dawida. Komisarz Jacek Bauer nie jest zadowolony z wyników jego pracy. Naciska, by wystawił Goldena. Grozi, że w przeciwnym razie jego brat zostanie aresztowany.

Oglądaj w telewizji

Pon 1.07 4:05
ale kino+logo

Opis

Dzika (Weronika Książkiewicz) wychowała się na jednym osiedlu z kibolami Goldenem (Mateusz Damięcki) i Kaszubem (Wojciech Zieliński). Teraz jako policjantka stoi po przeciwnej stronie barykady i wraz z przełożonym Bauerem (Łukasz Simlat) próbuje rozpracować przestępczy układ, który współtworzą jej dawni kumple. Nakłania do współpracy Dawida (Mateusz Banasiuk), lekarza i zarazem brata Kaszuba, z którym przed laty była związana. On też odciął się od kibicowskiego półświatka. Teraz na nowo ma przeniknąć w szeregi agresywnych i gotowych na wszystko bandytów. Jeśli pomoże w śledztwie, może uchronić brata przed więzieniem.

W tym odcinku

Golden wykonuje zlecenie dla Polańskiego. Chce, żeby Furioza weszła w handel narkotykami. Kaszub jest jednak temu zdecydowanie przeciwny. Dzika coraz bardziej boi się o Dawida. Komisarz Jacek Bauer nie jest zadowolony z wyników jego pracy. Naciska, by w końcu wystawił Goldena. Grozi, że w przeciwnym razie jego brat zostanie aresztowany.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...