Furioza (4-ost.)

serial sensacyjny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Golden i Furioza przejmują nielegalne interesy Polańskiego. Niebawem nawiązują współpracę z Mrówką, który rozwija handel narkotykami na Wyspach. Dzika przekazuje Dawidowi tajny dowód.

Oglądaj w telewizji

Pon 1.07 4:55
ale kino+logo

Opis

Dzika (Weronika Książkiewicz) wychowała się na jednym osiedlu z kibolami Goldenem (Mateusz Damięcki) i Kaszubem (Wojciech Zieliński). Teraz jako policjantka stoi po przeciwnej stronie barykady i wraz z przełożonym Bauerem (Łukasz Simlat) próbuje rozpracować przestępczy układ, który współtworzą jej dawni kumple. Nakłania do współpracy Dawida (Mateusz Banasiuk), lekarza i zarazem brata Kaszuba, z którym przed laty była związana. On też odciął się od kibicowskiego półświatka. Teraz na nowo ma przeniknąć w szeregi agresywnych i gotowych na wszystko bandytów. Jeśli pomoże w śledztwie, może uchronić brata przed więzieniem.

W tym odcinku

Golden i Furioza przejmują nielegalne interesy Polańskiego. Nawiązują współpracę z Mrówką, który rozwija handel narkotykami na Wyspach. Wkrótce policjanci zatrzymują Goldena. Bauer szantażem zmusza go do współpracy. Rusza obława, której celem jest Mrówka. Dzika przekazuje Dawidowi tajny dowód. Niebawem między nim a Goldenem dochodzi do konfrontacji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...