Furioza (1)

serial sensacyjny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Komisarz Drzewiecka kontaktuje się z dawnym kolegą, lekarzem Dawidem. Chce, by odnowił znajomości sprzed lat i przeniknął do kibolskiego środowiska. Dzięki misji może uchronić brata przed więzieniem.

Oglądaj w telewizji

Nd 3.03 1:15
CANAL+ Serialelogo
Nd 3.03 23:40
CANAL+ Serialelogo

Opis

Dzika (Weronika Książkiewicz) wychowała się na jednym osiedlu z kibolami Goldenem (Mateusz Damięcki) i Kaszubem (Wojciech Zieliński). Teraz jako policjantka stoi po przeciwnej stronie barykady i wraz z przełożonym Bauerem (Łukasz Simlat) próbuje rozpracować przestępczy układ, który współtworzą jej dawni kumple. Nakłania do współpracy Dawida (Mateusz Banasiuk), lekarza i zarazem brata Kaszuba, z którym przed laty była związana. On też odciął się od kibicowskiego półświatka. Teraz na nowo ma przeniknąć w szeregi agresywnych i gotowych na wszystko bandytów. Jeśli pomoże w śledztwie, może uchronić brata przed więzieniem.

W tym odcinku

Komisarz Ewa Drzewiecka, zwana Dziką, kontaktuje się z dawnym kolegą, lekarzem Dawidem. Chce, by odnowił dawne znajomości i przeniknąć do kibolskiego środowiska - Furiozy. Działa tam jego brat, Kaszub, którego chłopak w ten sposób może uchronić przed więzieniem. Dawid podejmuje się tej misji. Niebawem jedzie z dawnymi kumplami na ustawkę. Mają stoczyć walkę z ludźmi Mrówczyńskiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...