Furioza (2)

serial sensacyjny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Golden ma odebrać w porcie narkotyki. Siwy zostaje zamordowany. Policja rozpoczyna przesłuchania kiboli. Ekipa Furiozy jedzie na mecz. Dzika naciska na Dawida, by podjął odpowiednie działania.

Oglądaj w telewizji

Nd 3.03 2:00
CANAL+ Serialelogo
Pon 4.03 0:25
CANAL+ Serialelogo

Opis

Dzika (Weronika Książkiewicz) wychowała się na jednym osiedlu z kibolami Goldenem (Mateusz Damięcki) i Kaszubem (Wojciech Zieliński). Teraz jako policjantka stoi po przeciwnej stronie barykady i wraz z przełożonym Bauerem (Łukasz Simlat) próbuje rozpracować przestępczy układ, który współtworzą jej dawni kumple. Nakłania do współpracy Dawida (Mateusz Banasiuk), lekarza i zarazem brata Kaszuba, z którym przed laty była związana. On też odciął się od kibicowskiego półświatka. Teraz na nowo ma przeniknąć w szeregi agresywnych i gotowych na wszystko bandytów. Jeśli pomoże w śledztwie, może uchronić brata przed więzieniem.

W tym odcinku

Golden ma odebrać w porcie transport narkotyków dla Andrzeja Polańskiego. Siwy zostaje zamordowany. Policja rozpoczyna przesłuchania kiboli. Ekipa Furiozy jedzie na mecz. Dzika naciska na Dawida, by podjął odpowiednie działania.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...