Szpital | sezon 12 odc. 853

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pomocy lekarskiej wymaga mężczyzna, który przewrócił się podczas jazdy na rolkach. Nadopiekuńcza matka nie akceptuje jego partnerki. Postanawia ją przekupić. Syn jest na nią wściekły.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Doktor Robert Szewczyk opatruje 23-latka, który przewrócił się, jeżdżąc na rolkach. Nadopiekuńcza matka mężczyzny nie akceptuje jego partnerki. Chce rozdzielić syna z ukochaną. W tym celu postanawia przekupić dziewczynę. Pacjent jest wściekły na rodzicielkę, buntuje się przeciwko niej. Wkrótce 25-latka kończy ten związek. Doktor Piotr Wójtowicz leczy 9-latkę, która złamała rękę po upadku z drzewa. Ranna sądzi, że zapracowany tata jej nie kocha i nie przejmuje się wypadkiem. Wkrótce mama pacjentki spotyka na oddziale byłego partnera. Mężczyzna wciąż jest nią zauroczony.

Występują

Zobacz także

Ładuję...