Szpital | sezon 12 odc. 841

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W organizmie trzydziestolatki, która powiększyła sobie piersi, rozwija się sepsa. Lekarze muszą usunąć implant. Na SOR trafia chory na padaczkę ośmiolatek. Matka oddała go do adopcji wujkowi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Do doktora Piotra Wójtowicza trafia 30-latka z poważnymi powikłaniami po zabiegu powiększenia piersi. W jej organizmie rozwija się sepsa. Lekarze muszą usunąć implant. Okazuje się, że do wykonania operacji pacjentkę namówił narzeczony. Kobieta chce zakończyć ten związek. Na oddział ratunkowy trafia chory na padaczkę 8-latek. Został adoptowany przez wujka, ponieważ matka nie chciała dziecka. Po latach dziewczyna zjawia się w szpitalu, by odzyskać kontakt z synkiem. Rodzice małego pacjenta są załamani. Boją się, że stracą pociechę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...