Szpital | sezon 12 odc. 837

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Piotra Wójtowicza trafia 38-latka, która zemdlała podczas zakupów. Lekarze diagnozują u niej guza mózgu. Dominika Gajda pomaga dziewczynie ze zwichniętą ręką. 22-latka marzy o zajściu w ciążę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Do doktora Piotra Wójtowicza trafia 38-latka, która zemdlała podczas zakupów. Mąż porzucił ją dla innej kobiety. Pacjentka wciąż kocha byłego partnera i nie może pogodzić się z rozstaniem. Ogranicza jego kontakty z dziećmi. Wkrótce lekarze diagnozują u niej guza mózgu. Doktor Dominika Gajda pomaga dziewczynie ze zwichniętą ręką. 22-latka marzy o zajściu w ciążę. W szpitalu okazuje się, że może spodziewać się dziecka. Mimo braku potwierdzenia, przekazuje dobre wieści ukochanemu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...