Szpital | sezon 12 odc. 836

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do doktor Nowickiej trafia 16-latka, która połknęła kapsułkę do prania. Jej rodzice pracują w amerykańskiej korporacji, więc większość czasu spędzają za granicą. Pacjentka tęskni za normalnym domem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Do doktor Anny Nowickiej trafia 16-latka, która połknęła kapsułkę do prania. Jej rodzice pracują w amerykańskiej korporacji, więc większość czasu spędzają za granicą. Pacjentka tęskni za normalnym domem oraz obecnością mamy i taty. Lekarka postanawia zgłosić sprawę do opieki społecznej. Tymczasem doktor Robert Szewczyk przyjmuje 60-latkę po udarze mózgu. Kobieta upadła w łazience i zraniła się w głowę. Córka pomaga chorej mamie kosztem swojej rodziny. Jej mąż próbuje przekonać teściową, że musi wynająć opiekunkę. Inaczej rodzina się rozpadnie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...