Szpital | sezon 12 odc. 835

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dominika Gajda pomaga 46-latce. Kobieta ukrywa przed zazdrosnym mężem, że chodzi na siłownię, gdzie ćwiczy pod okiem trenera personalnego. Kiedy mężczyzna poznaje prawdę, przyjeżdża do szpitala.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Doktor Dominika Gajda pomaga 46-latce po wypadku samochodowym. Kobieta ma chorobliwie zazdrosnego męża. Ukrywa przed nim, że chodzi na siłownię, gdzie ćwiczy pod okiem trenera personalnego. Kiedy mężczyzna poznaje prawdę, przyjeżdża do szpitala. Podejrzewa, że żona go zdradziła. Na oddział trafia 17-latek, u którego lekarze podejrzewają pewną poważną chorobę. Zajmuje się nim doktor Michał Morawski. Pacjent jest poniżany przez ojca, przez co brakuje mu wiary w siebie. Rodzic nie przyjmuje do wiadomości, że jego syn może być chory; uważa go za słabeusza. Dziewczyna, na której zależy nastolatkowi, przekonuje go, żeby sprzeciwił się ojcu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...