Szpital | sezon 12 odc. 834

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Dominika Gajda zajmuje się rodzącą 19-latką. Okazuje się, że zamierza porzucić niemowlę w szpitalu. Pomaga jej przypadkowo spotkana kobieta, która bezskutecznie stara się o dziecko.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Doktor Dominika Gajda zajmuje się rodzącą 19-latką. Okazuje się, że zamierza porzucić niemowlę w szpitalu. Pomaga jej przypadkowo spotkana kobieta, która od lat bezskutecznie stara się z mężem o dziecko. Przyjaciółka pacjentki próbuje przekonać ją, żeby oddała córeczkę do adopcji. Doktor Michał Morawski przyjmuje nastolatków, którzy pobili się w szkole. Ojciec jednego z nich okradł drugiego mężczyznę, kiedy u niego pracował. Matka pacjenta nie wierzy w winę męża. Przekonuje się, jaka jest prawda dopiero, gdy widzi nagranie z biura. Jej liczy, że teraz porzuci partnera.

Występują

Zobacz także

Ładuję...