Szpital | sezon 12 odc. 833

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Morawski zajmuje się 15-latką, która spadła ze schodów podczas imprezy. Z kolei Wojciech bada młodego mężczyznę, który zasłabł i wciąż źle się czuje. 20-latek niedawno opuścił zakład poprawczy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Doktor Michał Morawski zajmuje się 15-latką, która spadła ze schodów podczas imprezy. Przed wypadkiem doszło do szarpaniny między nią a koleżanką. Licealistki uczą się w tej samej klasie, ale niewiele o sobie wiedzą. Jedna z dziewczyn od lat ukrywa, że jest maltretowana przez matkę. Wkrótce lekarz odkrywa na jej ciele liczne rany. Rodzicielka pacjentki okłamuje doktora Morawskiego odnośnie źródła obrażeń. On nie wierzy kobiecie i wzywa opiekę społeczną. Doktor Wojciech Jarosz bada młodego mężczyznę, który zasłabł i wciąż źle się czuje. Towarzyszy mu koleżanka z pracy. 20-latek niedawno opuścił zakład poprawczy, teraz postanowił zmienić swoje życie. Wkrótce dziewczyna wyznaje mu miłość. Pacjent chce powiedzieć jej prawdę, mimo obawy, że wtedy nie będzie już chciała z nim być

Występują

Zobacz także

Ładuję...