Szpital | sezon 12 odc. 832

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do doktor Nowickiej trafia 18-latek z dłonią poszarpaną przez kosiarkę. Chłopak pracuje jako ogrodnik. Uwodzi bogate właścicielki domów. W pacjencie zakochuje się jedna z klientek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Do doktor Anny Nowickiej trafia 18-latek z dłonią poszarpaną przez kosiarkę. Chłopak pracuje jako ogrodnik. Uwodzi bogate właścicielki domów, po czym wyłudza od nich drogie prezenty. W pacjencie zakochuje się jedna z klientek. Żąda od męża rozwodu. Doktor Robert Szewczyk przyjmuje na oddział dziewczynę, która ma ranę dłoni. 14-latka chce zamieszkać z ojcem, ponieważ nie potrafi porozumieć się z matką. Nastolatka godzi na wspólny wyjazd z jego partnerką. W szpitalu kradnie kluczyki do samochodu innego pacjenta, by mieli środek transportu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...