Usta Usta | sezon 4 odc. 6

serial komediowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maja nie potrafi wybaczyć rodzicom, że całe życie ją oszukiwali i ukrywali prawdę o jej biologicznym ojcu. Załamany Nowak wychodzi z domu i jeździ bez celu. W końcu staje się nad przepaścią...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Adam Dawidzki, Piotr Nowak i jego żona Iza, Agnieszka oraz Krzysztof Kornatowski są prawdziwymi przyjaciółmi, mimo że dzieli się bardzo wiele. Życie każdego z nich podążyło inną drogą, co nie przeszkadza im nadal być zgraną paczką. Wciąż rozumieją się w pół słowa, wspierają, kiedy zaistnieje taka konieczność.

W tym odcinku

Maja nie potrafi wybaczyć rodzicom, że całe życie ją oszukiwali i ukrywali prawdę o jej biologicznym ojcu. Przestaje zwracać się do Piotrka słowem "tato". Zamierza też bliżej poznać Oskara. Załamany Nowak wychodzi z domu i jeździ bez celu. W końcu staje się nad przepaścią, rozważając samobójstwo. Oskar tymczasem rezygnuje ze spotkania z córką. Rozwścieczona Iza pokazuje mu drzwi. Agnieszka nie jest w stanie znaleźć paszportu Krzysztofa. Mężczyzna trafia więc do aresztu. Dzieli celę z recydywistą w swoim wieku, który opowiada mu o więziennych regułach i zapoznaje ze slangiem. Adam z pomocą Magdy szuka mieszkania dla siebie i Leona. Udaje mu się to dzięki obrotności dziewczyny. Agnieszka dochodzi do wniosku, że otworzy własne wydawnictwo. Trafia jej się szansa współpracy z młodym biznesmenem Michałem. Wywierają na sobie duże wrażenie. Po rozmowie i podpisaniu umowy kończą razem w hotelowym łóżku. Przyjaciele tłumnie pojawiają się na koncercie Adama Juniora. Przychodzi nawet Krzysztof, który w końcu opuszcza areszt. W trakcie występu Agnieszka publicznie zrywa z Robertem. Adaś namawia Piotrka, by wszedł na scenę. Ten w końcu się zgadza i zupełnie zapomina się o kłopotach, gdy zaczyna grać.

Występują

Zobacz także

Ładuję...