Usta Usta

serial komediowy Polska
zdjęcie

Emisje w TV

Program archiwalny.

Trzy pary: Adam (Paweł Wilczak) i Julia (Magdalena Różczka), Iza (Sonia Bohosiewicz) i Piotrek (Wojciech Mecwaldowski) oraz Agnieszka (Magdalena Popławska) i Krzysztof (Marcin Perchuć) są w różnych fazach związku. Wszyscy odnaleźli partnera życiowego i zmagają się z codziennymi problemami. Mają różne stany cywilne, charaktery, plany i podejścia do moralności. Euforia miłosnych uniesień jest już za nimi i teraz muszą podejmować ważne decyzje w porozumieniu z ukochaną osobą... Produkcja powstała w oparciu o serial "Cold Feet" emitowany w Wielkiej Brytanii w latach 1997-2006.

Występują

Ostatnie odcinki

Usta Usta (5/13)

Adama załamuje informacja, że Leon będzie miał dziecko. Jego syn czuje się gotowy na założenie rodziny. Marta wyjeżdża do Szwecji. Nie mówi jednak bliskim, że chce zostać tam na stałe.

Usta Usta (1/6)

Adam próbuje przypomnieć sobie wydarzenia z ostatniego wieczoru, który spędził z Magdą. Krzysztof szykuje się do rozprawy. Wyznaje żonie, że wydał na adwokata pieniądze oszczędzone na studia córek.

Usta Usta (6)

Maja nie potrafi wybaczyć rodzicom, że całe życie ją oszukiwali i ukrywali prawdę o jej biologicznym ojcu. Załamany Nowak wychodzi z domu i jeździ bez celu. W końcu staje się nad przepaścią...

Ładuję...