Święty (158)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Tamara zajmuje się firmą kosmetyczną pod nieobecność Anity. Zjawia się u niej technolog z poważnym problemem dotyczącym perfum. Magda i Bartosz umawiają się przed pracą na kawę w barze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Tamara zajmuje się firmą kosmetyczną pod nieobecność Anity. Zjawia się u niej technolog z poważnym problemem dotyczącym perfum. Magda i Bartosz umawiają się przed pracą na kawę w barze. Weterynarz przypomina sobie o rodzinie, która zaadoptowała kotka. Okazuje się, że chłopiec Madejów znany jest ze znęcania się nad zwierzętami. Posterunkowa wpada na pomysł, jak zmienić jego zachowanie. W podziękowaniu od mamy dzieci i Bartosz dostają zaproszenie na lekcję tańca. Wróbel oraz Kawaler Smutny przyjeżdżają do SPA. Ku ich niezadowoleniu nie mogą wnieść własnego alkoholu. Luiza nie chce wychodzić z mieszkania przez zamieszanie wywołane kampanią reklamową perfum.

Występują

Zobacz także

Ładuję...