Szpital | sezon 11 odc. 810

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Morawski przyjmuje parę, która miała wypadek na rowerach. Kobieta jest starsza od partnera o trzydzieści lat, a mimo to bardzo się kochają. Syn pacjentki nie akceptuje jej wybranka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Michał Morawski przyjmuje parę, która miała wypadek na rowerach. Kobieta jest starsza od partnera o trzydzieści lat, a mimo to bardzo się kochają. Syn pacjentki nie akceptuje jej wybranka. Uważa, że 23-letni mężczyzna związał się z jego matką wyłącznie dla pieniędzy. Do doktor Anny Nowickiej trafia 9-letni chłopczyk wychowywany w rodzinie zastępczej. Nastoletnia siostra dziecka oskarża ojca zastępczego o znęcanie się nad bratem. Chce, żeby wrócili do starszej siostry, która opiekowała się nimi wcześniej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...