Szpital | sezon 11 odc. 802

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Nowickiej trafiają kuzynki, które się pobiły. Dziewczyny nie wiedzą, że są siostrami. Ojciec postanawia powiedzieć im prawdę. Matki pacjentek próbują mu to uniemożliwić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do doktor Anny Nowickiej trafiają kuzynki, które się pobiły. Dziewczyny nie wiedzą, że są siostrami. Ojciec postanawia powiedzieć im prawdę. Matki pacjentek próbują mu to uniemożliwić. Doktor Robert Szewczyk leczy 13-letniego chłopaka. Udaje on przed kolegami, że jego rodzicielka jest bogata. W rzeczywistości kobieta pracuje jako sprzątaczka. Nastolatkowi zależy na akceptacji rówieśników z nowej klasy. Kiedy przyjeżdżają na oddział ratunkowy, poznają prawdę i wyśmiewają matkę pacjenta.

Występują

Zobacz także

Ładuję...